Kunty - A fully responsive WordPress theme, suited for a corporate, consultant and business website.


Get In Touch

Location

Labony Super Marker, Sapahar, BD


Bez kategorii

Zakupy detaliczne mocno przybrały na sile w ciągu ostatnich kilku dekad. Nie tylko w polskich miastach powstało wiele dużych domów towarowych, zapewniających dostęp do towarów luksusowych. Wraz z pojawieniem się tych sklepów, nastało wyzwanie dla firm, zajmujących się produkcją balonów. Oto stanęły one przed obliczem sytuacji, kiedy trzeba było szybko zapewnić nowe, eleganckie formy pakowania zakupów. Ludzie niechętnie patrzyli już na foliowe Balony reklamowe z kolorowym nadrukiem, które przez długi czas były tak popularne. Zamiast tego, klienci zaczęli interesować się nowymi modelami balonów. Czasami znacznie bardziej eleganckimi niż foliowe. Były to Balony papierowe z nadrukiem. Coraz większą uwagę konsumenci zaczęli również kierować na to, aby Balony były bezpieczne dla środowiska.

Wzmogło to zapotrzebowanie na Balony papierowe z nadrukiem reklamowym, które dziś należą do liderów w tej branży. Dlaczego ten rodzaj balonów ma większą popularność od tańszych reklamówek z folii? Przede wszystkim dlatego, że foliowe balonów reklamowe mają jeden, zasadniczy problem ? rozkładają się znacznie dłużej, niż te papierowe.

Kilka lat temu w Europie głośna była sprawa dotycząca wycofania z produkcji balonów plastikowych w hipermarketach. Oburzenie klientów szybko jednak się skończyło, kiedy media zaczęły swoją proekologiczną kampanię. Informowano w niej o tym, jak dużym zagrożeniem są foliowe Balony reklamowe, które mogą się rozkładać nawet po kilkadziesiąt lat. Innym zagrożeniem, związanym z ich stosowaniem jest fakt, że takie Balony reklamowe mogą się rozkładać nie na bezpieczną masę, ale targają się na mniejsze kawałki. Zostają one rozrzucane po lasach. Zwierzęta w nich żerujące, często giną na skutek uduszenia spożyciem resztek folii, mylonych z roślinnością.

Balony papierowe z nadrukiem nie niosą takiego niebezpieczeństwa. Wykonane są z materiałów naturalnych, rozpuszczających się pod wpływem wilgoci i ciepła. Przybierają wówczas postać gęstej papki, która w żaden sposób nie zagraża zwierzętom. W odróżnieniu również od balonów foliowych, Balony papierowe nie przyczyniają się do zatykania systemów kanalizacji. A tak niestety jest wtedy, kiedy używane są foliowe Balony reklamowe. Wpadając do studzienek odpływowych, często zmniejszają ich przekrój, przyczyniając się do zwiększenia skutków powodzi. Co gorsza, ich występowanie jest tak popularne, że coraz trudniej znaleźć miejsce, której jest od nich wolne. Na szczęście w społeczeństwie nastąpił przełom i zwrot w stronę balonów papierowych z nadrukiem reklamowym w kolorze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *