Kunty - A fully responsive WordPress theme, suited for a corporate, consultant and business website.


Get In Touch

Location

Labony Super Marker, Sapahar, BD


Bez kategorii

Kupując balony reklamowe w dużych ilościach, warto się zastanowić, czy nie chcemy do nich zamówić dodatkowych akcesoriów. Mogą one być pomocne, między innymi dlatego, że ułatwiają pompowanie i korzystanie z tych klasycznych środków promocji. Oto najczęściej wybierane akcesoria, które mogą sprawić że Państwa balony będą jeszcze wygodniejsze w użytkowaniu. Wybierając je, warto sprawdzić nasze wskazówki.

Pompki do pompowania. Pompowanie balonów reklamowych za pomocą płuc nie jest proste. Szczególnie, jeśli mamy do szybkiego napompowania dużą ilość, przekraczającą więcej niż 10 sztuk poza tym, balony z nadrukiem nie napompowane równomiernie, nie będą w stanie prawidłowo eksponować wykonanego nadruku. Aby móc cieszyć się ładnymi i równomiernie napompowanymi balonami, niezbędne jest posiadanie wygodnej pompki. To niewielkie urządzenie zasilane jest energią elektryczną. Posiada specjalną końcówkę, na którą naciąga się balon. Następnie, pompka odmierza precyzyjnie wydzieloną ilość powietrza i tłoczy ją do środka balonu. Następuje wówczas rozprężenie. Balony reklamowe rozrastają się do najlepszego, optymalnego rozmiaru, a logo osiąga prawidłową, wcześniej zakładaną wielkość. Pompki do balonów mogą mieć różną wielkość ? od małych, przeznaczonych do pojedynczego pompowania balonów, aż po większe, które wykorzystuje się, kiedy mamy do napompowania balony reklamowe w większej ilości. Dodatkowo, można również spotkać pompki z kilkoma króćcami. Pozwala to na jednoczesne pompowanie kilku balonów. Te urządzenia znakomicie sprawdzają się w firmach dekoratorskich, gdzie liczy się szybki czas wykonania zamówienia na przystrojenie sali.

Koszyczek i patyczek ? balony reklamowe, szczególnie te przeznaczone na rozdawanie dzieciom, dobrze aby były przymocowane do wygodnego i praktycznego uchwytu. Pozwala on bezpiecznie przenosić baloniki, a także dekorować nimi wybrane pomieszczenia. Patyczki do baloników reklamowych mogą występować w kilku wersjach kolorystycznych. Najtańsze i najczęściej wybierane są białe. Możemy jednak zdecydować się również na patyczki kolorowe ? są one nieco droższe, ale jeśli dobrze dopasujemy kolor patyczka do koloru balonu, to cały efekt będzie prezentował się jeszcze ładniej.

Stosowanie patyczków z balonami ma kilka zalet. Jest to wygodne rozwiązanie, które bardzo dobrze sprawdza się w trakcie targów. Balony reklamowe przymocowane do plastikowych uchwytów są łatwiejsze do wręczania oraz trzymania. Co ważne, patyczki i koszyczki są wielorazowego użytku, dlatego nie trzeba się martwić, że nadmiar napompowanych i zmontowanych balonów zostanie spisany na straty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *